Twee bewoners lichtgewond bij woningbrand in Aalten

Geplaatst op: 5 februari 2012, 23:33

AALTEN -Bij een woningbrand aan de Stationsstraat in Aalten zijn vanavond omstreeks acht uur 2 bewoners lichtgewond geraakt. Beiden liepen schroei- en brandwonden op.

De bewoners hadden een kaars in de gang staan. Deze zette enkele kledingstukken, dieĀ  aan de kapstok hingen, in brand. De bewoner heeft nog getracht met een poederblusser de brand te blussen maar dit lukte niet. Hierop werd de brandweer ingeschakeld. De brandweer van Aalten was zeer snel ter plaatse. Door kordaat optreden van de spuitgasten was de brand snel onder controle. De bewoners zijn ter plekke door ambulancepersoneel onderzocht.

Zij behoefden beiden niet naar het ziekenhuis. Een buurtbewoner, tevens arts, heeft zich over het echtpaar ontfermd. Salvage is ingeschakeld voor de opruimwerkzaamheden en de afwikkeling. De bewoners mogen vannacht niet in hun woning doorbrengen. De woning heeft behoorlijk wat roet- en waterschade opgelopen. De naastgelegen woning raakte bij de brand niet beschadigd.

Share