Twee gewonden bij zwaar verkeersongeval
Geplaatst op: 31 oktober 2006, 13:00
Doetinchem - Op de Varsseveldseweg heeft dinsdagmiddag rond vijf over half 1 een ernstig verkeersongeval tussen twee personenauto’s plaatsgevonden. Een 33-jarige Doetinchemer werd met de traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht.
De aanrijding ontstond doordat de 33-jarige Doetinchemer, die in de richting van Varsseveld reed, in de berm terecht kwam. De hij probeerde zijn auto te corrigeren, maar kwam daarbij op de verkeerde weghelft. Waar op dat moment een 67-jarige man uit Doetinchem reed. De twee voertuigen kwamen frontaal in botsing met elkaar.
De 33-jarige man raakte ernstig gewond, en moest door de brandweer uit zijn wagen worden bevrijd. Hij werd met zwaar hoofdletsel door een traumahelikopter naar UMC St. Radboud ziekenhuis in Nijmegen gebracht.
De 67-jarige man raakte ook gewond, hij werd met een ambulance naar het ziekenhuis in Doetinchem gebracht.
De dienst Verkeersongevallenanalyse van de politie heeft sporenonderzoek gedaan om de exacte toedacht vast te leggen.
De Varsseveldseweg was urenlang afgesloten. Het verkeer werd omgeleid.