Geplaatst op: 31 mei 2026, 15:24

De Heurne – De Nederlandse en Duitse brandweer zijn zondagmiddag rond 13:40 uur aanwezig bij een bosperceel in het Welskerbos nabij De Heurne naar aanleiding van een melding van een mogelijke bosbrand.
 
Hulpdiensten zijn ter plaatse om de locatie van de gemelde brand te onderzoeken. Voor zover bekend is nog niet vastgesteld waar de melding precies betrekking op heeft. Ook is nog onduidelijk of daadwerkelijk sprake is van brand.
 
Volgens de eerste informatie wordt het risico op uitbreiding als laag ingeschat. De brandweer voert onderzoek uit in en rond het bosgebied.
 
De melding heeft belangstelling gewekt in de omgeving. Meerdere buurtbewoners zijn naar het gebied gekomen om te kijken wat er aan de hand is. De hulpdiensten bevinden zich onder meer in een weiland van een agrarisch bedrijf.
 
Over de oorzaak van de melding of eventuele verdere ontwikkelingen is op dit moment nog niets bekend.

Share