Geplaatst op: 12 juli 2025, 18:52

Lievelde – Een Nederlands stel uit Belgie dat vandaag de laatste vakantiedag vierde op de camping in Zelhem, is zaterdagmiddag aangereden door een auto met daarin een vader en een zoontje. De vader en zoon belandden daarbij met de achterkant van hun auto in de sloot, maar raakten niet gewond. Van het stel uit België liep de vrouw een schram op.
 
Een SUV met een Nederlands echtpaar uit België en hun hond reed over de Avinkweg, toen een andere auto van links kwam vanaf de Eefselerweg. De bestuurder van deze auto, een man met zijn zoon, verleende geen voorrang, met een aanrijding tot gevolg. Hierbij kwam deze auto met zijn achterzijde in een greppel terecht.
 
Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer heeft de SUV veiliggesteld, en het  ambulancepersoneel heeft de betrokkenen nagekeken. Twee personen raakten lichtgewond en zijn ter plaatse behandeld. Er hoefde niemand naar het ziekenhuis te worden vervoerd. De hond liep ook geen letsel op. Beide voertuigen zijn door een bergingsbedrijf afgesleept. Het ongeval veroorzaakte enige verkeershinder voor het overige verkeer in de omgeving.
 
De politie vermoedt dat een voorrangsfout ten grondslag ligt aan de aanrijding.

Share