Geplaatst op: 14 juli 2023, 09:42

Aalten -Bij een brand in Aalten is donderdagmiddag een benedenverdieping van een woning afgebrand. De bewoners waren niet thuis, wel was er een hond thuis die gered is door de brandweer.
 
De brand ontstond rond 16.30 uur op de Veemarkt. De hulpdiensten kregen melding van een woningbrand. Ter plaatse bleek de slaapkamer van een woning in brand te staan. De bewoners van de woning waren niet thuis, waardoor ze de deur moesten forceren om binnen te komen. Wel zat er een hond in de woonkamer, de brandweer kon het beestje in veiligheid brengen.
 
De brand is waarschijnlijk begonnen in de slaapkamer, deze is ook volledig afgebrand. In de rest van de woning is flinke roetschade ontstaan. De bewoners moesten de nacht ergens anders doorbrengen. Omwonende zijn uit voorzorg ook uit hun woning gehaald, maar ze konden later weer terug naar huis. Salvage is ter plaatse gekomen ter afhandeling van de brand.

Share