
Geplaatst op: 14 maart 2023, 22:48
Etten -Op de Slingerparallel-N317 in Etten heeft dinsdagavond een eenzijdig ongeval plaatsgevonden waarbij drie personen gewond zijn geraakt. Een auto met daarin vijf inzittenden raakte van de weg waarna het voertuig met zijn zijkant tegen een boom tot stilstand kwam.
De bestuurder reed rond20:15 uur in de richting van Ulft toen deze door nog onbekende oorzaak eerst aan de rechterzijde van de weg op een bord botste. Het voertuig werd daardoor mogelijk gelanceerd en belandde vervolgens op zijn zijkant tegen een boom. Meerdere ambulances en ook de brandweer zijn vervolgens met spoed uitgerukt.
Hulpdiensten melden dat er bij het ongeval drie personen gewond zijn geraakt. Zij zijn overgebracht naar het ziekenhuis in Doetinchem en Winterswijk. Twee van hen bleven ongedeerd en kunnen naar huis.
De N317 was in beide richtingen tussen Ulft en Etten volledig afgesloten voor al het verkeer.