Geplaatst op: 4 januari 2023, 15:18

Doetinchem -Bij een aanrijding met drie voertuigen in Doetinchem zijn woensdagmiddag geen gewonden gevallen. Wel liepen meerdere auto's flinke schade op.
 
Het ongeval gebeurde rond 13.45 uur op de Normandiëstraat. Een bestuurder van een busje wilde vanuit de Caenstraat oversteken naar de Lorenzlaan, maar zag een auto van rechts over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. Door de klap kwam de personenauto op de andere weghelft terecht. Een automobilist die vanaf de Zelhemseweg aan kwam rijden kon niet op tijd remmen en botste ook op het voertuig.
 
Twee van de drie voertuigen moesten worden afgesleept vanwege ernstige blikschade. De politie heeft het overige verkeer enige tijd langs de locatie van het ongeluk geleid.

Share