
Geplaatst op: 22 november 2022, 15:03
Varsseveld Bij een aanrijding op de N18 is dinsdagochtend een automobiliste gewond geraakt. De vrouw is met een hoofdwond overgebracht naar het ziekenhuis.
Het ongeval vond rond 10.45 uur plaats op de Twente-Route in Varsseveld. De bestuurster van een personenauto reed vanuit de N18 in de richting van de Doetinchemseweg en moest daar stoppen voor het verkeer op de Doetinchemseweg. Ze ziet daarbij het voertuig dat vanaf Varsseveld in de richting van Westerdorp rijdt over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. In het voertuig zat een echtpaar die met de schrik zijn vrijgekomen.
De automobiliste heeft bij het ongeval een hoofdwond opgelopen en is met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd voor controle. Het overige verkeer is door de politie langs het ongeval geleid. Beide voertuigen hebben behoorlijke schade en moeten worden afgesleept.