Politieberichten dinsdag 15 januari 2008
Geplaatst op: 15 januari 2008, 13:00
Fietser raakt gewond
Winteswijk – Een 67-jarige fietser uit Winterswijk raakte maandag 14 januari gewond na een aanrijding. De man had letsel aan zijn hoofd en been en werd naar het ziekenhuis overgebracht.
Het ongeval gebeurde rond 22.35 uur op de kruising Zonnebrink / Laan van Hilbelink in Winterswijk. Een 21-jarige automobilist uit Winterswijk verleende op de kruising geen voorrang aan de fietser met een aanrijding als gevolg. De fietser werd met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.
Beginnend bestuurder raakt rijbewijs kwijt
Kilder – Een 24-jarige automobilist uit Kilder moest in de nacht van maandag op dinsdag 15 januari zijn rijbewijs inleveren nadat bij een politiecontrole was gebleken dat hij teveel gedronken had.
De automobilist werd rond 00.50 uur gecontroleerd op de Schuttersveld in Kilder. Hij bleek onder invloed van alcohol en blies 0,9 prom. Omdat de man beginnend bestuurders is, en hij strafbaar is bij 0.2 promille werd zijn rijbewijs ingevorderd en maakt de politie proces verbaal op.
Doodgebeten konijnen
’s-Heerenberg – Een 31-jarige inwoonster uit ’s-Heerenberg trof maandag 14 januari rond 18.00 uur haar konijnen doodgebeten aan in het konijnenhok. De politie vermoed dat de konijnen zijn doodgebeten door een hond en is op zoek naar tips en getuigen.
Het konijnenhok staat in een tuin van een woning aan de Rodingsveen. Van het hok was het gaas kapot getrokken. De politie heeft direct een buurtonderzoek ingesteld en is op zoek naar tips en getuigen. Men kan bellen naar 0900 8844.
Flessentrekkerij
Ruurlo – De politie in Ruurlo heeft maandag 14 januari een 43-jarige Assenaar aangehouden vanwege flessentrekkerij.
De man weigerde drie overnachtingen in een hotel aan de Dorpsstraat te betalen. De gewaarschuwde politie heeft de man aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. De politie maakt proces verbaal op.
Brand in wasdroger
Silvolde – In een woning aan de prinses Margrietstraat in Silvolde is maandag 14 januari brand ontstaan in de wasdroger. Er raakte niemand gewond.
De brand werd rond 21.15 uur ontdekt door de bewoonster. Zij belde direct 112. De brandweer heeft de brand geblust en de woning geventileerd.
Jongeren vernielingen school verhoord
Doetinchem – De politie in Doetinchem heeft maandag 14 januari twee jongeren uit Doetinchem verhoord, die bekenden op zondag 13 januari meerdere ramen en computers te hebben vernield van een school aan de Tollenstraat in Doetinchem.
De politie had het tweetal na een getuigenmelding op de bewuste zondag al in de omgeving aangetroffen en hun gegevens genoteerd. Bij nader onderzoek bleken zij dermate verdacht, dat zij aan het politiebureau moesten komen. Hier legden zij een verklaring over het gebeurde af. Proces-verbaal wordt opgemaakt en over de afhandeling wordt overleg gepleegd.



 (002).gif)
.png)



